Püskürtme Sistemi İle Bor Yalıtım

Geri dön

Yalıtımda Bor Katkılı Selülozik İzolasyon Dönemi'nin başlaması ile bor yalıtım uygulamaları yapılmaya devam etmektedir. Püskürtme sistemi ile kolaylıkla uygulanabilen bor katkılı selülozik izolasyon maddesi, yalıtımda en verimli ürün olduğu için tercih edilmektedir.


Her türlü yüzeye uygulanabilen bor katkılı izolasyon malzemesi müşterilerinin istediği alan püskürtme sistemi ile kolaylıkla ve kısa sürede ve uygun ücretler karşılığında uygulanmaktadır.


Tek bir yalıtım malzemesi sayesinde ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlayarak hem enerji tasarrufu hem de maddi kazanç elde edilen bor yalıtım malzemesini uygun fiyatlar karşılığında sizler de yaptırabilirsiniz.


Tamamen doğal malzemelerden üretilmesi, ürünün performansının kullanım ömrü boyunca sabit kalmasını sağlar. Zamanla hiçbir bozulma olmaz. Ek yersiz yalıtım örtüsü ile yapının kaplanması sonucu ısı ve ses köprüleri içermez. Yalnızca ek yersiz olması dahi levha uygulamalarına göre verimliliğini %15-20 daha fazlalaştırır.


Bilindiği gibi düşük yoğunluklarda kullanılan mineral yünleri zamanla şekil kaybına uğramaktadırlar. Ancak bor yalıtımda yıllar içerisinde performans değerlerinde herhangi bir değişim yaşanmaz.